ZIELONA
RÓWNOWAGA

Dieta wegańska

już od: 54 zł / dzień

przy okresie 20 dni

Chcesz czerpać siłę i energię z bogatego świata roślin?

 

Zielona równowaga to dieta, która oparta jest w 100% na produktach pochodzenia roślinnego. Wyklucza całkowicie produkty odzwierzęce – mięso, ryby, jajka, nabiał. Ta dieta wymaga wyjątkowej uważności i specjalistycznego podejścia, by dostarczyć organizmowi to, czego potrzebuje wykorzystując jedynie świat roślin. Komponowana jest w oparciu o roślinne źródła białka, takie jak: soja i przetwory sojowe, soczewicę, ciecierzycę, groch i fasolę.

 

Coraz więcej osób decyduje się na przejście na dietę wegańską. Wymaga ona jednak nieco więcej wiedzy w celu uzyskania prawidłowego bilansu makroskładników, witamin i minerałów, dlatego warto powierzyć to doświadczonemu teamowi. Wybierając nasz catering nie musisz się martwić, czy dieta jest dobrze zbilansowana.

 

Menu opiera się o pięć podstawowych grup produktów: pełne ziarna zbóż, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, orzechy i pestki. Dieta składa się z czterech posiłków dziennie o wybranej przez Ciebie kaloryczności. Każde danie powstało przy współpracy dietetyków i doświadczonych kucharzy, więc możesz być pewny, że nie zabraknie w nich ani składników odżywczych, ani dobrego smaku!

Opcje: 1500kcal/2000kcal

Zobacz przykładowe dzienne menu

Posiłek 1 – budyń jaglany

 

Posiłek 2 – krem z pieczonej papryki

 

Posiłek 3 – wege spaghetti

 

Posiłek 4 – pęczotto z cukinii i zielonego groszku