WYBIERZ DIETĘ

i ciesz się równowagą z dostawą w pudełku do Ciebie!

Opracowaliśmy 6 diet, które w zależności od Twoich potrzeb oraz obecnego sposobu odżywiania, będą najlepiej spełniać swoją rolę. Wybierz rodzaj diety i poznaj jej zawartość.

OPTYMALNA
RÓWNOWAGA

Dieta pełnoskładnikowa

Chcesz złapać równowagę w sposobie odżywiania? Optymalna równowaga to dieta, z którą wprowadzisz do Twojego życia zdrowe i zbilansowane posiłki.

SEMI
RÓWNOWAGA

Dieta semi wegetariańska

Wyeliminowałeś ze swojego jadłospisu mięso i chcesz czerpać siłę z roślin i ryb? Dieta semi równowaga to rozwiązanie skrojone pod Twoje potrzeby.

ZIELONA
RÓWNOWAGA

Dieta wegańska

Chcesz czerpać siłę i energię z bogatego świata roślin? Zielona równowaga to dieta, która oparta jest w 100% na produktach pochodzenia roślinnego.

OCZYSZCZANIE
Z RÓWNOWAGĄ

Dieta detox

Dieta detox  oparta jest na odpowiednio zbilansowanych koktajlach oraz posiłkach wykorzystując bogactwo owoców i warzyw od lokalnych dostawców.

HASHIMOTO
RÓWNOWAGA

Dieta hashimoto

Dieta specjalnie skierowana dla osób z niedoczynnością tarczycy powinna być odpowiednio zbilansowana. Przygotowaliśmy ją z myślą o Was.

OFFICE
RÓWNOWAGA

Dieta office

Dieta Office została stworzona dla osób, które chcą zjeść pyszne śniadanie oraz obiad w pracy. Dostępna w wersji semi-wege.

RÓWNOWAGA
SENIOR

Dieta dla seniora

Z wiekiem nasz metabolizm zwalnia, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne organizmu osób starszych jest mniejsze niż u osób pracujących.