Wybierz dietę pudełkową naszego cateringu dietetycznego

i ciesz się równowagą z dostawą w pudełku do Ciebie!

Opracowaliśmy 8 diet, które w zależności od Twoich potrzeb oraz obecnego sposobu odżywiania, będą najlepiej spełniać swoją rolę. Wybierz rodzaj diety i poznaj jej zawartość.

Optymalna
Równowaga

Dieta pełnoskładnikowa

Chcesz złapać równowagę w sposobie odżywiania? Optymalna równowaga to dieta, z którą wprowadzisz do Twojego życia zdrowe i zbilansowane posiłki.

Semi
Równowaga

Dieta semi wegetariańska

Wyeliminowałeś ze swojego jadłospisu mięso i chcesz czerpać siłę z roślin i ryb? Dieta semi równowaga to rozwiązanie skrojone pod Twoje potrzeby.

Zielona
Równowaga

Dieta wegańska

Chcesz czerpać siłę i energię z bogatego świata roślin? Zielona równowaga to dieta, która oparta jest w 100% na produktach pochodzenia roślinnego.

Oczyszczanie
Z Równowagą

Dieta detox

Dieta detox  oparta jest na odpowiednio zbilansowanych koktajlach oraz posiłkach wykorzystując bogactwo owoców i warzyw od lokalnych dostawców.

Hashimoto
Równowaga

Dieta hashimoto

Dieta specjalnie skierowana dla osób z niedoczynnością tarczycy powinna być odpowiednio zbilansowana. Przygotowaliśmy ją z myślą o Was.

Office
Równowaga

Dieta office

Dieta Office została stworzona dla osób, które chcą zjeść pyszne śniadanie oraz obiad w pracy. Dostępna w wersji semi-wege.

Równowaga
Senior

Dieta dla seniora

Z wiekiem nasz metabolizm zwalnia, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne organizmu osób starszych jest mniejsze niż u osób pracujących.

RÓWNOWAGA
INDEKS GLIKEMICZNY

Dieta niski indeks glikemiczny

Dieta o niskim indeksie glikemicznym chroni przed gwałtownym wzrostem glikemii,  pomaga utrzymać optymalny poziom cukru we krwi.

W trosce o Twoje zdrowie i indywidualne potrzeby opracowaliśmy aż sześć jadłospisów do wyboru! Każdy z nich zawiera przetestowane receptury urzekające swoim smakiem, aromatem i wyglądem. Estetyka i porządek na talerzu to także porządek w życiu. Wyrzucamy wszelkie śmieci, by zadbać o równowagę i harmonię. Osiągnij z naszymi pudełkami wymarzony życiowy balans!

 

Optimum zdrowia – catering dietetyczny z Bydgoszczy

 

Dieta pudełkowa, dzięki której zrzucisz zbędne kilogramy i odzyskasz życiową energię! Prawdziwie zdrowe menu redukujące wagę to nie głodówka prowadząca do efektów jo-jo! To zmiana trybu życia i przestawienie się na pełne smaku i zdrowia posiłki. Optymalna kaloryczność posiłków w cateringu i optymalna zawartość składników odżywczych – optymalna równowaga! Osiągniesz ją z nami również eliminując mięso albo nawet decydując się na wegańskie posiłki! Proponujemy również specjalne menu dla osób z problemami z tarczycą, a zwłaszcza chorujących na Hashimoto. Dla pracusiów oferujemy zestawy śniadań i lunchy, które z łatwością zabierzesz ze sobą do biura.