RÓWNOWAGA
KETO

Dieta keto

już od: 62 zł / dzień

po 20 dniach / 1200 kcal

Dieta ketogeniczna, to dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa.

Dieta Ketogeniczna, w skrócie Keto, składa się głównie z wysokiej zawartości tłuszczów, umiarkowanej ilości białka i bardzo niskiej zawartości węglowodanów.

 

Dieta ta skutecznie pomoże zamienić Twoje ciało w maszynę do spalania tłuszczu, jednocześnie pomagając schudnąć i zwiększając poziom energii. Dodatkowo może zapewnić szereg korzyści zdrowotnych, takich jak obniżenie poziomu glukozy i insuliny we krwi, dzięki czemu jest skuteczna w jednostkach chorobowych takich jak cukrzyca, insulinooporność czy hipoglikemia.

 

Dieta Keto jest także stosowana z wysoką skutecznością przy chorobach neurologicznych (np. epilepsja, migreny) i nowotworach. Posiłki są oparte w głównej mierze na wysokiej jakości produktach tłuszczowych, w większości pochodzenia roślinnego, np. oliwa z oliwek, orzechy, nasiona, awokado, olej kokosowy, olej lniany. W menu znajdziemy również dużo warzyw, niskocukrowe owoce oraz jajka, ryby i mięso.

 

Podczas długotrwałego stosowanie diety ketogenicznej warto stosować elektrolity i pamiętać o nawodnieniu. Jadłospis składa się z 5 sycących posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

Opcje: 1200kcal / 1500kcal / 2000kcal / 2500kcal

.