AMBASADORZY RÓWNOWAGI

To oni stoją za Równowagą

Aleksandra Chołody

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom.

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom. Uważa, że ciało i umysł są ze sobą ściśle powiązane, a procesy wywołane przez jeden organ lub gruczoł wpływają na cały organizm. Jest osobą łączącą ze sobą kilka nurtów medycznych. Medycynę akademicką (pracując z Pacjentami i rozpisując im dietę, zawsze bazuje na badaniach laboratoryjnych), medycynę wschodnią (jedzenie według faz cyklu menstruacyjnego oraz zgodnie z tzw. biorytmem i sezonowością, a jako narzędzie diagnostyczne stosuję badanie narządowe pulsu), ziołolecznictwo, psychologię i bioenergoterapię. Prowadzi swoich Pacjentów na wielu płaszczyznach, nie ograniczając się i nie zamykając się na wiedzę podręcznikową.

Sylwia Juszczak – Krawczyk

Aktorka

W 2002 ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Debiutem filmowym Juszczak była rola Ewy w Zabij ich wszystkich w reżyserii Przemysława Wojcieszka w 1999 roku. Dwa lata później zagrała w kolejnej produkcji tego reżysera zatytułowanej Głośniej od bomb. W następnych latach dorobek filmowy aktorki poszerzył się o jej występy telewizyjne. Na szklanym ekranie pojawił się po raz pierwszy w 2002 roku na planie serialu Samo życie. Wystąpiła także w takich serialach jak „M jak miłość”, „Brzydula”, czy „Miłość nad rozlewiskiem” .Oprócz tego na swoim koncie ma rolę w norweskim serialu. Zagrała także w wielu filmach, m.in. „ Lubię mówić z Tobą”, „Wina”, czy „Furioza”.

 

W 2015 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła z Kamilem Kuroczko. Para zajęła ostatecznie 5. miejsce w show. Rok później aktorka wystąpiła w programie Celebrity Salon, gdzie wcielała się w rolę kosmetyczki i wykonywała zabiegi upiększające na klientkach.

 

Prywatnie żona Mikołaja Krawczyka

Łukasz Orbitowski

Pisarz i felietonista.

Dorastał w Krakowie, podróżował po świecie, a w wieku dojrzałym wrócił do rodzinnego miasta. Jest autorem między innymi powieści “Kult” i “Inna dusza”. Został nagrodzony Zajdlem i Paszportem “Polityki”.  Był nominowany do Nagrody Literackiej “Nike” i Nagrody Miasta Gdynia.

 

18 maja br. na rynku pojawiła się najnowsza powieść Orbitowskiego — “Chodź ze mną”. Słucha metalu, podnosi ciężary. Bywa czarnym coachem i bawi ludzi.

Izabela Maciuszek

Aktorka serialowa i filmowa, Lifestyle Mentor i Lifestyle Coach.

Przed kamerą pracuje już od kilkunastu lat i jak sama mówi, daje jej to ogromna satysfakcję. Pasjonuje się podróżami, uwielbia chodzić po górach , kocha kino i teatr. Grała w takich produkcjach jak „Pokot”, „Urok” , „Pierwsza miłość”, czy „19+”. Oprócz aktorstwa, prowadzi swój autorski program „Nago przed lustrem”, w którym porusza tematy o samoakceptacji, dbaniu u siebie, emocjach i pozytywnym nastawieniu. „Program ma na celu uświadomienie Tobie jak piękne, ciekawe masz ciało i wnętrze”

Mikołaj Krawczyk

Aktor i wokalista

Jest synem pary aktorskiej Marii Mielnikow-Krawczyk i Mirosława Krawczyka. Zadebiutował w 1994r. w roli Johna w spektaklu “Piotruś Pan”, mając zaledwie 13 lat na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku. W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Grał w wielu serialach , takich jak „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Misja Afganistan”, czy filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Sobibór”. Spotkać go można także na deskach teatru. Występował w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi i w Teatrze Komedia we Wrocławiu.

 

Obok kariery aktorskiej, towarzyszy mu także kariera muzyczna. Brał udział w drugiej edycji programu telewizji Polsat Jak oni śpiewają (2007). Współpracował z zespołem rockowym Vintage. Jesienią 2014 został wokalistą zespołu Rockoholic.

 

Prywatnie mąż Sylwii Juszczak.

.