AMBASADORZY RÓWNOWAGI

To oni stoją za Równowagą

Karolina Gruszecka

Magister dietetyki, absolwentka psychodietetyki, doktorantka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Magister dietetyki, absolwentka psychodietetyki, doktorantka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Tak naprawdę studia związane z dietetyką były dopiero początkiem mojej drogi związanej z edukacją. Od tego czasu skończyłam mnóstwo szkoleń i kursów, uczestniczyłam w wielu konwencjach i konferencjach w kraju i zagranicą i wciąż staram się o samorozwój. Jako osoba podchodząca profesjonalnie do swojej pracy bazuje nie tylko na wiedzy zdobytej na wykładach, prelekcjach czy ćwiczeniach, ale przede wszystkim na doświadczeniu w pracy z ludźmi.

Aleksandra Chołody

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom.

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom. Uważa, że ciało i umysł są ze sobą ściśle powiązane, a procesy wywołane przez jeden organ lub gruczoł wpływają na cały organizm. Jest osobą łączącą ze sobą kilka nurtów medycznych. Medycynę akademicką (pracując z Pacjentami i rozpisując im dietę, zawsze bazuje na badaniach laboratoryjnych), medycynę wschodnią (jedzenie według faz cyklu menstruacyjnego oraz zgodnie z tzw. biorytmem i sezonowością, a jako narzędzie diagnostyczne stosuję badanie narządowe pulsu), ziołolecznictwo, psychologię i bioenergoterapię. Prowadzi swoich Pacjentów na wielu płaszczyznach, nie ograniczając się i nie zamykając się na wiedzę podręcznikową.

Paweł Wojciechowski

Polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce.

Polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Zawodnik bydgoskiego Zawiszy, wychowanek trenera Romana Dakiniewicza (1998-2011) (2013-2015), jest mistrzem świata seniorów z roku 2011 oraz medalistą juniorskich mistrzostw świata i młodzieżowym mistrzem Europy. Reprezentant Polski w meczach międzypaństwowych. Wojciechowski jest byłym rekordzistą Polski (5,91 m – 2011) oraz byłym halowym rekordzistą kraju (5,86 – 2011). W roku 2008 ustanowił nadal aktualny rekord Polski juniorów (5,51).

Artur Szudrowicz

Trener personalny oraz czynny zawodnik międzynarodowej federacji kulturystyki i fitnessu IFBB.

Trener personalny oraz czynny zawodnik  międzynarodowej federacji kulturystyki i fitnessu IFBB. Swoje profesjonalne doświadczenie zdobył studiując na Uniwersytecie Sportowym w Stirling w Szkocji, gdzie przeszedł wiele kursów doszkalających wiedzę w dziedzinie kulturystyki. Startując w zawodach na całym świecie zdobył między innymi: Złoty Medal na Dimond Cup w Czechach, dwa brązowe medale na Arnold Classic oraz Mister Olimpia Amatorów oraz dwukrotnie mistrzostwo Polski w kulturystyce ekstremalnej.

Izabela Maciuszek

Aktorka serialowa i filmowa, Lifestyle Mentor i Lifestyle Coach.

Przed kamerą pracuje już od kilkunastu lat i jak sama mówi, daje jej to ogromna satysfakcję. Pasjonuje się podróżami, uwielbia chodzić po górach , kocha kino i teatr. Grała w takich produkcjach jak „Pokot”, „Urok” , „Pierwsza miłość”, czy „19+”. Oprócz aktorstwa, prowadzi swój autorski program „Nago przed lustrem”, w którym porusza tematy o samoakceptacji, dbaniu u siebie, emocjach i pozytywnym nastawieniu. „Program ma na celu uświadomienie Tobie jak piękne, ciekawe masz ciało i wnętrze”

Łukasz Orbitowski

Pisarz i felietonista.

Debiutował w 1999 roku niskonakładowym tomikiem opowiadań Złe Wybrzeża. Jego debiutem w fantastyce było opowiadanie Diabeł na Jabol Hill, opublikowane w pierwszym numerze miesięcznika „Science Fiction” (2001). Publikował opowiadania w czasopismach, m.in.: „Science Fiction”, „Nowa Fantastyka”, „Sfera”, „Ubik”. Jego opowiadanie Władca Deszczu znalazło się w antologii PL+50 pod redakcją Jacka Dukaja. Jako recenzent i felietonista współpracował m.in. z „Nową Fantastyką” (od 2001, publikuje tam recenzje filmowe), „Przekrojem” (2006–2008 i jako stały felietonista 2010–2013), „Lampą” (2006–2010 – wspólnie z Jarosławem Urbaniukiem był autorem cyklu „Urbi et Orbi”), „Mówią Wieki” (2007–2008), „Gazetą Wyborczą” (od 2009). Duża część jego twórczości jest osadzona na Dolnym Śląsku, z tego część, w szczególności powieść Szczęśliwa ziemia (2013), w fikcyjnym mieście Rykusmyku[1].
12 stycznia 2016 otrzymał Paszport „Polityki” za powieść Inna dusza[2]. W marcu 2016 rozpoczął prowadzenie programu Dezerterzy na antenie TVP Kultura[3]. W maju 2016 został nominowany do Nagrody Literackiej „Nike” oraz do Nagrody Literackiej Gdynia za powieść Inna dusza.

Sylwia Juszczak – Krawczyk

Aktorka

W 2002 ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Debiutem filmowym Juszczak była rola Ewy w Zabij ich wszystkich w reżyserii Przemysława Wojcieszka w 1999 roku. Dwa lata później zagrała w kolejnej produkcji tego reżysera zatytułowanej Głośniej od bomb. W następnych latach dorobek filmowy aktorki poszerzył się o jej występy telewizyjne. Na szklanym ekranie pojawił się po raz pierwszy w 2002 roku na planie serialu Samo życie. Wystąpiła także w takich serialach jak „M jak miłość”, „Brzydula”, czy „Miłość nad rozlewiskiem” .Oprócz tego na swoim koncie ma rolę w norweskim serialu. Zagrała także w wielu filmach, m.in. „ Lubię mówić z Tobą”, „Wina”, czy „Furioza”.

 

W 2015 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła z Kamilem Kuroczko. Para zajęła ostatecznie 5. miejsce w show. Rok później aktorka wystąpiła w programie Celebrity Salon, gdzie wcielała się w rolę kosmetyczki i wykonywała zabiegi upiększające na klientkach.

 

Prywatnie żona Mikołaja Krawczyka

Mikołaj Krawczyk

Aktor i wokalista

Jest synem pary aktorskiej Marii Mielnikow-Krawczyk i Mirosława Krawczyka. Zadebiutował w 1994r. w roli Johna w spektaklu “Piotruś Pan”, mając zaledwie 13 lat na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku. W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Grał w wielu serialach , takich jak „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Misja Afganistan”, czy filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Sobibór”. Spotkać go można także na deskach teatru. Występował w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi i w Teatrze Komedia we Wrocławiu.

 

Obok kariery aktorskiej, towarzyszy mu także kariera muzyczna. Brał udział w drugiej edycji programu telewizji Polsat Jak oni śpiewają (2007). Współpracował z zespołem rockowym Vintage. Jesienią 2014 został wokalistą zespołu Rockoholic.

 

Prywatnie mąż Sylwii Juszczak.

Mateusz „Big Boy” Borkowski

Osobowość telewizyjna

Swoją medialną popularność zyskał dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. Prowadzi prężnie działające konto na Instagramie.

 

Jego pseudonim nie jest przypadkowy, Mateusz zmagał się ze sporą nadwagą, ale pokazał  że chcieć to móc i przeszedł totalną metamorfozę w walce o swoje zdrowie, zrzucając zbędne kilogramy.

 

W Kielcach wraz  ze swoim tatą prowadzi rodzinny biznes.

.