AMBASADORZY RÓWNOWAGI

To oni stoją za Równowagą

Karolina Gruszecka

Magister dietetyki, absolwentka psychodietetyki, doktorantka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Magister dietetyki, absolwentka psychodietetyki, doktorantka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Tak naprawdę studia związane z dietetyką były dopiero początkiem mojej drogi związanej z edukacją. Od tego czasu skończyłam mnóstwo szkoleń i kursów, uczestniczyłam w wielu konwencjach i konferencjach w kraju i zagranicą i wciąż staram się o samorozwój. Jako osoba podchodząca profesjonalnie do swojej pracy bazuje nie tylko na wiedzy zdobytej na wykładach, prelekcjach czy ćwiczeniach, ale przede wszystkim na doświadczeniu w pracy z ludźmi.

Aleksandra Chołody

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom.

Terapeutka medycyny integralnej a swoją misję zawodową zadedykowała głównie kobietom. Uważa, że ciało i umysł są ze sobą ściśle powiązane, a procesy wywołane przez jeden organ lub gruczoł wpływają na cały organizm. Jest osobą łączącą ze sobą kilka nurtów medycznych. Medycynę akademicką (pracując z Pacjentami i rozpisując im dietę, zawsze bazuje na badaniach laboratoryjnych), medycynę wschodnią (jedzenie według faz cyklu menstruacyjnego oraz zgodnie z tzw. biorytmem i sezonowością, a jako narzędzie diagnostyczne stosuję badanie narządowe pulsu), ziołolecznictwo, psychologię i bioenergoterapię. Prowadzi swoich Pacjentów na wielu płaszczyznach, nie ograniczając się i nie zamykając się na wiedzę podręcznikową.

Paweł Wojciechowski

Polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce.

Polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Zawodnik bydgoskiego Zawiszy, wychowanek trenera Romana Dakiniewicza (1998-2011) (2013-2015), jest mistrzem świata seniorów z roku 2011 oraz medalistą juniorskich mistrzostw świata i młodzieżowym mistrzem Europy. Reprezentant Polski w meczach międzypaństwowych. Wojciechowski jest byłym rekordzistą Polski (5,91 m – 2011) oraz byłym halowym rekordzistą kraju (5,86 – 2011). W roku 2008 ustanowił nadal aktualny rekord Polski juniorów (5,51).

Artur Szudrowicz

Trener personalny oraz czynny zawodnik międzynarodowej federacji kulturystyki i fitnessu IFBB.

Trener personalny oraz czynny zawodnik  międzynarodowej federacji kulturystyki i fitnessu IFBB. Swoje profesjonalne doświadczenie zdobył studiując na Uniwersytecie Sportowym w Stirling w Szkocji, gdzie przeszedł wiele kursów doszkalających wiedzę w dziedzinie kulturystyki. Startując w zawodach na całym świecie zdobył między innymi: Złoty Medal na Dimond Cup w Czechach, dwa brązowe medale na Arnold Classic oraz Mister Olimpia Amatorów oraz dwukrotnie mistrzostwo Polski w kulturystyce ekstremalnej.

.